Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /home/djrsmart/public_html/luckytiger/templates/ltperook/index.php on line 12
Lucky Tiger - Historia

Historia

LUCKY TIGER
LIDER OD 1935 ROKU

Historia Lucky Tiger jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.
Klasyk nie powrócił ... Nigdy nie zniknął!

luck-tiger-oryginal.jpg

NARODZINY LEGENDY

Legenda produktów Lucky Tiger rozpoczęła się w latach 1920-tych, w Kansas City w stanie Missouri w USA, w piwnicy Benjamina Clarke'a, amatorskiego naukowca i fryzjera w jednym!

Ben stworzył tonik do włosów i skóry głowy, który był odmienny i lepszy niż jakikolwiek inny produkt w jego czasach i nazwał go "Lucky Tiger Tonic". Każdy, kto odwiedził Barbershop Bena, był traktowany po królewsku - golenie, strzyżenie i obfite pluśnięcie Lucky Tiger Tonic.

Wraz ze wzrostem popularności Lucky Tiger Tonic, Ben zaczął sprzedawać go w swoim sklepie, a grono klientów nieustanie się powiększało daleko poza Missouri.

OFICJALNA MARKA

W 1935 roku Lucky Tiger został uznany za markę i oficjalnie narodziła się kultowa amerykańska marka.

Wraz ze wzrostem popularności i reputacji produktów Lucky Tiger, fryzjerzy w całej Ameryce zaczęli używać i sprzedawać całą gamę produktów Lucky Tiger: kremy do golenia, woski do wąsów, szampony, opaski do włosów, toniki do włosów, woski do włosów, środki do mycia twarzy, ściągacze do skóry, płyny do twarzy, maseczki oczyszczające, preparaty na trądzik i proszki do wybielania zębów.

LIDER W USA

W kolejnych latach Lucky Tiger stał się najpopularniejszą marką męskich produktów do pielęgnacji oraz dla fryzjerów w Ameryce.

Kolejne dziesięciolecia były świetnym czasem dla Lucky Tiger.

REWOLUCJA NA GŁOWIE

W 1964 roku wizyta czterech chłopaków z Liverpoolu w Anglii zmieniła popkulturę i młodą Amerykę z dnia na dzień.

Kiedy Beatlesi przybili do amerykańskich brzegów, fryzury męskie i cała branża fryzjerska na zawsze się zmieniły.

Pomimo radykalnych zmian w modzie i gustach, Lucky Tiger utrzymywał wysoką i stabilną pozycję w branży fryzjerskiej i wśród entuzjastów golenia.

MADE IN MILWAUKEE

Przeniesienie centrali do Milwaukee, Wisconsin w USA dało "początek odnowienia". Wiele produktów unowocześniono korzystając z najnowszych zdobyczy kosmetologii.

Obecnie Lucky Tiger stara się zapewnić mężczyznom najlepsze produkty za każdym razem.

Lucky Tiger wierzy, że człowiek z właściwym wyglądem i doskonałym samopoczuciem może zrobić wszystko.

Lucky Tiger Esquire Add 01
Lucky Tiger Esquire Add 02
Lucky Tiger Esquire Add 03
getlucky.svg
luckytiger-logo.svg
headtotail.svg