ASPEN AFTER SHAVE

Słynny na całym świecie od 1935 roku, płyn po goleniu, o odświeżającym, męskim zapachu - jak słoneczny zimowy poranek w górach.
Lucky Tiger Aspen After Shave
Cena sprzedaży 79,90 zł
Opis
Natychmiastowe ochłodzenie i odświeżenie skóry po dokładnym, wygodnym goleniu. Dzięki niemu mężczyźni po goleniu z Lucky Tiger roztaczają prawdziwie męski zapach, który dostarcza świeżego, pikantnego aromatu.

Lucky Tiger After Shave Aspen przemawia do mężczyzn ceniących produkty do pielęgnacji wysokiej jakości, które przetrwały próbę czasu. To klasyk amerykańskich fryzjerów. Ma naprawdę męski, świeży i pikantny aromat, natychmiast chłodzi i odświeża skórę.

Stosowany na męską cerę po goleniu, aby obudzić i pobudzić skórę oraz przygotować na każdą przygodę czającą się tuż za rogiem. Kobiety lubią jego chłodny, klasyczny i czysty zapach!

Nazwa jest hołdem dla jednego z najbardziej popularnych i eleganckich ośrodków sportów zimowych w USA: Aspen w Kolorado. Nasz płyn Aspen After Shave naprawdę pachnie jak otwarcie okna w drewnianym domu w słoneczny zimowy poranek w górach Aspen. Jest przyjemny jak oddychanie świeżym, chłodnym górskim powietrzem.

Nawiasem mówiąc, zarówno mężczyźni, jak i kobiety uważają, że ten wyjątkowy zapach jest bardzo atrakcyjny.

Zapach jest wspaniały i trudny do opisania na raz. Po pierwsze — wyczuwamy elegancką świeżość, która jest całkowicie pozbawiona mentolu. Następnie — ostra nuta drzewna, która natychmiast przechodzi w nostalgiczną i jednocześnie nowoczesną, suchą nutę limonki cytrusowej. W końcu można wyczuć łagodny, kwaskowaty, cytrynowy zapach. Zapach jest wyraźny, ale nie narzucający się przez cały czas, raczej zniewalający.

Jak używać Lucky Tiger Aspen After Shave

Po zakończeniu golenia, oczyszczeniu i osuszeniu twarzy, chluśnij śmiało na dłonie i rozprowadź równomiernie po skórze twarzy i szyi.

Składniki:

SD Alcohol 40, woda, perfumy, glikol propylenowy, barwniki: FD & C niebieski nr 1

Opakowanie:

Przezroczysta butelka o charakterystycznym kształcie. Zamykana na „click” nakrętka ułatwiająca dozowanie. Przed pierwszym użyciem całkowicie zdjąć plombę pod nakrętką. Opakowanie nadające się do recyklingu w 100%.

Wyprodukowany i zapakowany w USA.


KOD
PRODUKT
IMPERIAL
METRIC
DU
UPC #
16332
LUCKY TIGER Barber Shop After Shave Aspen
16 oz.
473 ml
12 szt.
852113001326