BAY RUM

Poczuj się jak w eleganckim, amerykańskim nocnym klubie w latach 30, XX wieku.
Lucky Tiger Aspen After Shave
Cena sprzedaży 79,90 zł
Opis
Podaruj swojej skórze sygnał pobudki dzięki Lucky Tiger Bay Rum After Shave. Tradycyjny, ulubiony przez wielu Barberów na świecie, nasz Bay Rum After Shave chłodzi, orzeźwia i odświeża skórę po goleniu.

To jeden z wielu produktów do męskiej pielęgnacji w naszej linii Barbershop Classics, Lucky Tiger które przetrwały próbę czasu i są tak popularne, jak to było ponad siedemdziesiąt pięć lat temu.

Najlepszy lotion po goleniu i balsam do ciała. Lucky Tiger Bay Rum jest tradycją pielęgnacyjną od 1935 roku. Rozchodzi się po całej powierzchni skóry, aby zacieśnić pory, stymulować skórę i zapewniać uczucie gładkości i komfortu.

Zapach przypomina bardziej dżin z tonikiem niż prawdziwy mocny rum.

Jak używać Lucky Tiger Bay Rum After Shave

Po zakończeniu golenia, oczyszczeniu i osuszeniu twarzy, chluśnij śmiało na dłonie i rozprowadź na twarzy i szyi dla pobudzenia skóry, zamknięcia porów i uzyskania gładkiego, komfortowego uczucia.

Szczególną cechą tej pachnącej wody jest to, że można ją używać zarówno jako wody po goleniu, jak i wody kolońskiej jako uzupełnienie w upalne dni. Kilka rozprysków na twarz i skórę (szyja i klatka piersiowa) i ciesz się ożywiającym uczuciem.

Składniki:

SD Alcohol 40, woda, perfumy, sacharoza, oktaoctan, barwniki: D & C zielony nr 5, FD & C czerwony nr 4, FD i C żółty nr 5.

Opakowanie:

Przezroczysta butelka o charakterystycznym kształcie. Zamykana na „click” nakrętka ułatwiająca dozowanie. Przed pierwszym użyciem całkowicie zdjąć plombę pod nakrętką. Opakowanie nadające się do recyklingu w 100%.

Wyprodukowany i zapakowany w USA.


KOD
PRODUKT
IMPERIAL
METRIC
DU
UPC #
16361
LUCKY TIGER Bay Rum After Shave
16 oz.
473 ml
12 szt.
852113001616