MENTHOL MINT VANISHING CREAM

Wspaniały balsam po goleniu z mieszaniną mentolu, kamfory i mięty.
Lucky Tiger Menthol Mint Vanishing Cream
Cena sprzedaży 70,90 zł
Opis
Zapewnij komfort podrażnionej skórze dzięki Lucky Tiger Menthol Mint Vanishing Cream.

Ten wspaniały balsam po goleniu, uzupełniony wyjątkową mieszanką mentolu i mięty, działa doskonale na wszystkie podrażnienia, otarcia i skaleczenia. Dodatkowo cudownie pachnie czystością i świeżością pod koniec codziennej sesji golenia.

Po dokładnym goleniu za pomocą kremu do golenia Lucky Tiger Molle, nałóż krem Lucky Tiger Disappearing, aby uzyskać efekt chłodzenia. Natomiast ten orzeźwiający krem mentolowy działa kojąco na wszystkie cięcia i otarcia od brzytwy. Stosuj swobodnie według potrzeby.

Zastosuj Lucky Tiger Menthol Mint Vanishing Cream w razie potrzeby i odkryj powód, dla którego nasze produkty do pielęgnacji męskiej są tak samo popularne dzisiaj jak przed laty.

Ten balsam po goleniu to piękna, nostalgiczna alternatywa dla nowoczesnej wody po goleniu:

  • oczywiście dla każdego fana nostalgii
  • dla troskliwych mężczyzn, jako woda po goleniu
  • dla podrażnionej skóry spowodowanej oparzeniem brzytwy
  • jako alternatywa dla płynu po goleniu

Konsystencja i zapach

"Lucky Tiger Vanishing Cream" wygląda jak lody pistacjowe. Intensywny zapach kamfory, mentolu i mięty przypomina krem leczniczy i zapewnia silny efekt chłodzenia.

Sposób użycia:

Aplikacja jest bardzo prosta. Balsam nakłada się w razie potrzeby, należy delikatnie rozprowadzić i pozostawić na skórze.

Składniki:

Kwas stearynowy, gliceryna, węglany potasowe, kamfora, alkohol izopropylowy, mentol, cyclonol, olejek z mięty pieprzowej, alkohol benzylowy, FD & C żółty nr 5 i niebieski nr 1.

Opakowanie:

Praktyczny zakręcany pojemnik ułatwiający używanie przy profesjonalnej pracy. Przed pierwszym użyciem całkowicie zdjąć plombę pod zakrętką. Opakowanie nadające się do recyklingu w 100%.

Wyprodukowany i zapakowany w USA.


KOD
PRODUKT
IMPERIAL
METRIC
DU
UPC #
16481
LUCKY TIGER Barber Shop Menthol Mint Vanishing Cream
12 oz.
340 g
12 szt.
852113001814