MOLLÉ KREM DO GOLENIA BEZ PĘDZLA

Krem do golenia od lat dwudziestych znany w USA. Szybkie golenie na mokro bez użycia pędzla do golenia
Lucky Tiger Mollé krem do golenia bez pędzla
Cena sprzedaży 72,00 zł
Opis
Klasyczny produkt dla prawdziwych koneserów kremów do golenia.

Klasyczny produkt dla prawdziwych koneserów kremów do golenia. Lucky Tiger Mollé Brushless Shave Cream zawiera oleje mineralne i lanolinę, które poprawiają kondycję skóry, aby zapewnić gładkie, czyste i wygodne golenie.

Użycie tego kremu przed goleniem, po wcześniejszym umyciu twarzy kremem oczyszczającym i podkreśli  zalety perfekcyjnego i dokładnego golenia oferowanego przez profesjonalnych Barberów.

Krem zapewnia świetne odczucia i pachnie cudownie, tak jak powinien pachnieć krem do golenia. W tym przypadku jest to bardzo łagodny i ciepły zapach lawendy i wanilii.

"Lucky Tiger Mollé Shave Cream" był wcześniej nazywany "Mo-Lay" i jest klasykiem amerykańskich fryzjerów. Dzięki niemu możliwe jest doskonałe, tradycyjne golenie na mokro. Nie wymaga czasochłonnego spieniania za pomocą pędzla do golenia.

Ten krem do golenia zapewnia szybkie, czyste i wygodne golenie na mokro i jest prawdziwą alternatywą dla pędzla i mydła do golenia. Pozostawia skórę bardzo przyjemną, miękką i gładką. Zawarty w nim olej mineralny sprawia, że skóra jest jędrna, a lanolina tworzy woskową powłokę ochronną i zapobiega wysuszeniu skóry.

Duże opakowanie o wadze prawie pół kilograma (!) jest przede wszystkim przeznaczone do salonów fryzjerskich. Ale świetnie sobie radzi w każdej łazience i wystarcza na bardzo długo.

Konsystencja i zapach

"Lucky Tiger Mollé Brushless Shave Cream" jest pastelowo-biały, wygląda jak tradycyjny krem do skóry i pachnie niewiarygodnie pięknie – łagodnym i klasycznym mydłem do golenia, lawendą i wanilią, z nutą orientalnych przypraw. Doskonale się rozprowadza, a także sprawia wrażenie nałożenia kremu na skórę.

Sposób użycia:

Umyj twarz wodą z mydłem, na wilgotnej skórze rozprowadź Mollé Brushless opuszkami palców i przygotuj zarost do prawdziwego, profesjonalnego golenia - możesz wziąć mniej lub więcej kremu zgodnie z własnymi upodobaniami. UWAGA! Krem do golenia Mollé nie pieni się, lecz tworzy cienki „film” na skórze. Od razu możesz zacząć golenie lub zostawić krem na chwilę. Za każdym razem efekt będzie gwarantowany.

Wskazówka: Dzięki swoim właściwościom krem doskonale przylega do twarzy zapewniając łagodne golenie. Należy pamiętać aby maszynkę, żyletkę lub brzytwę umyć zaraz po goleniu w ciepłej wodzie.

Składniki:

Woda, kwas stearynowy, olej mineralny, lanolina, borany sodu, stearynian glicerolu, wodorotlenek amonu, metyloparaben, perfumy.

Opakowanie:

Praktyczny zakręcany pojemnik ułatwiający używanie przy profesjonalnej pracy. Przed pierwszym użyciem całkowicie zdjąć plombę pod zakrętką. Opakowanie nadające się do recyklingu w 100%.

Wyprodukowany i zapakowany w USA.


KOD
PRODUKT
IMPERIAL
METRIC
DU
UPC #
10371
LUCKY TIGER Barber Shop Molle Brushless Shave Cream
12 oz.
340 g
12 szt.
852113001715