POMADA DO WŁOSÓW CRU-BUTCH

Pomada barberska znana i lubiana od lat 50, XX wieku!
Lucky Tiger Pomada do włosów Cru-Butch
Cena sprzedaży 58,90 zł
Opis
Ta różowa pomada nie może być pominięta w żadnym tradycyjnym, amerykańskim salonie fryzjerskim.

Od lat pięćdziesiątych była pomadą do stylizacji na krótkie fryzury, takie jak Butch, Flattop, Crew czy Buzz, doskonała także dla Elvistolle!

Idealna do łączenia z pachnącymi pomadami, tonikami do włosów (np. tonikiem do włosów Lucky Tiger) lub z ulubionym zapachem. Daje matowy, mocny uchwyt.

Lucky Tiger Cru Butch & Control Wax  to solidna pomada o perfekcyjnej konsystencji. Świetnie nadaje się do krótkich fryzur, jak również do włosów średniej długości. Jest łatwa do stosowania i kształtowania fryzury. Pomada daje bardzo dobrą przyczepność bez efektu połysku. Jest idealna dla fanów stonowanego wyglądu, można ją łączyć z pachnącymi pomadami i tonikami do włosów lub ulubionymi perfumami. Lucky Tiger Hair Tonic to dobra, cudownie pachnąca baza dla Cru-Butcha, nadaje włosom konieczny połysk i boski zapach.

Efekt: pomada sprawia, że wyglądasz tak naturalnie jakbyś nie miał pomady we włosach. Fryzura wygląda dobrze, jest ułożona ale swobodna. Pomada nie pachnie intensywnie (tylko bardzo delikatny, miękki zapach wody różanej) i nie wygląda tłusto.

Pomada Cru-Butch to po prostu praktyczny, kompaktowy towarzysz na co dzień i w podróży.

Jak używać Lucky Tiger Cru Butch  & Control Wax

Opuszkiem palca wyjmij niewielka ilość z opakowania, rozetrzyj w palcach i rozprowadź na włosach. Wysusz, uczesz i gotowe.

Składniki:

Wazelina, wosk mikrokrystaliczny, perfumy, barwnik D&C czerwony nr 17.

Opakowanie:

Małe, kompaktowe pudełko z PVC, z zakrętką. Przed pierwszym użyciem całkowicie zdjąć plombę pod zakrętką. Opakowanie nadające się do recyklingu w 100%.

Wyprodukowany i zapakowany w USA.


KOD
PRODUKT
IMPERIAL
METRIC
DU
UPC #
16152
LUCKY TIGER Cru Butch & Control Wax
3,5 oz.
99 g
12 szt.
852113001524