TONIK DO WŁOSÓW

Najczęściej sprzedawany tonik do włosów od 1935 roku!
Lucky Tiger Tonik do włosów 3-składnikowy
Cena sprzedaży 79,90 zł
Opis
Prawdziwy klasyk amerykańskich fryzjerów od ponad 80 lat!

Prawdziwy klasyk amerykańskich Barberów od 1935 roku. Tonic Lucky Tiger do włosów i skóry głowy o niesamowitym oldschool’owym zapachu. Doskonały po goleniu i strzyżeniu. Utrzymuje włosy w zdrowiu i porządku przez cały dzień! Ten tonik do włosów jest obowiązkowy w każdym tradycyjnym amerykańskim salonie fryzjerskim. Bestseller Lucky Tiger. Ma prawdziwy, niepowtarzalny słodkawy zapach.

Istnieją trzy dobre powody, aby wypróbować Lucky Tiger Barbershop Classics Hair Tonic. Nasz słynny tonik sprawia, że jesteś gotowy na każdą przygodę, która na ciebie czeka. Utrzymuj włosy w zdrowiu i porządku przez cały dzień! Po goleniu i strzyżeniu należy wmasować go we włosy, a jego składniki zapewnią:

  1. kompozycję olejków pielęgnujących włosy,
  2. pobudzenie skóry głowy i czyste, odświeżające uczucie,
  3. zdrowy, delikatnie lśniący wygląd.

Słynny tonik do włosów o niesamowitym, oldschoolowym zapachu. Wspaniale upiększa fryzurę, stymuluje skórę głowy i kondycjonuje włosy. Wystąpił w kilku kultowych filmach amerykańskich.

Nasz najpopularniejszy tonik do włosów, Lucky Tiger Three Purpose Hair Tonic od 1935 roku oferuje niezapomniany zapach i uczucie mrowienia na skórze głowy, które jest dla wielu przywołaniem wspaniałych wspomnień. Na włosach nie wygląda tłusto, raczej jak świeżo spod prysznica. Nie klei się i nie tłuści, nie zapewnia też jednak trzymania fryzury. Dla mocnego utrwalenia stosuj naszą bezwonną pomadę Cru-Butch, która pozwoli tonikowi rozwinąć swój pełny aromat.

Efekt: zdrowy, delikatnie lśniący wygląd włosów, a jednocześnie odświeżający przetłuszczającą się skórę głowy,

Działanie: rekonstrukcyjne, przeciwstarzeniowe, stymuluje i pobudza mikrokrążenie skóry głowy, kompozycja olejków kondycjonuje włosy,

Rodzaj włosów: wszystkie,

Zapach: świeży z nutą cytryny z miodem,

Konsystencja: serum, bez efektu tłustych i kleistych włosów,

Jak używać Lucky Tiger Scent 3 Purpose Hair Tonic With Fine Oils

Stosuj codziennie lub kilka razy w tygodniu na włosy i skórę głowy.
Aplikacja na włosy normalne i grube: skieruj otwór butelki bezpośrednio na skórę głowy, na suche lub lekko wilgotne włosy, następnie masuj dobrze opuszkami palców, uczesz grzebieniem lub szczotką i gotowe.
Na włosy cienkie i zniszczone: zaraz po kąpieli, stosuj na wilgotne włosy, energicznie masując palcami przez dwie minuty, a następnie szybko wytrzyj tureckim ręcznikiem. Następnie wykonaj drugą aplikację i dalej masuj tylko za pomocą palców. Uczesz i ułóż włosy według potrzeb. Otrzymasz wspaniałe rezultaty, włosy będą wyglądały na grube i pełne, o żywym blasku.

Aby szybko osiągnąć przyjemny efekt, po prostu nałóż nieco toniku na dłoń, rozetrzyj i przeczesz swoje włosy między palcami, następnie uczesz grzebieniem lub szczotką.

Składniki:

SD Alcohol 40, eter butylowy PPG-40, woda, perfumy, salicylan sodu, oxyquinoline, kwas fosforowy, propylparaben, barwniki: FD & C żółty nr 5, FD & C żółty nr 6

Opakowanie:

Przezroczysta butelka o charakterystycznym kształcie. Zamykana na „click” nakrętka ułatwiająca dozowanie. Przed pierwszym użyciem całkowicie zdjąć plombę pod nakrętką. Opakowanie nadające się do recyklingu w 100%.

Wyprodukowany i zapakowany w USA.


KOD
PRODUKT
IMPERIAL
METRIC
DU
UPC #
16172
LUCKY TIGER Scent 3 Purpose Hair Tonic With Fine Oils
16 oz.
473 ml
12 szt.
852113001722